حک نام روی محصول

امکان حک رایگان اسم و یا پیام شما روی قلم های خریداری شده از این سایت فراهم شده است که در زمان مشخص کردن تعداد سفارش در سبد کالا و قبل از پرداخت می توانید اسم و یا پیام مد نظر خود را (حد اکثر 25 کاراکتر) ثبت نمایید.

برای خرید های شخصی می توانید نام خود را روی قلم حک نمایید تا ملکیت خود را بر روی قلم احراز و یا در جلسات و جمع دیگران قلم خود را از سایر افراد متمایز نمایید.

برای هدیه به دیگران نیز می توانید نام گیرنده هدیه را روی قلم حک نمایید و هدیه خود را خاص و متفاوت نماید و یا اگر پیامی، ابراز علاقه و تقدیری دارید می توانید روی قلم حک و این پیام را به گیرنده هدیه به طرزی خاص و ماندگار  منتقل نمایید.

محل حک روی قلم:

تقریبا تمام قلم های ارائه شده در سایت امکان حک اسم و پیام شما را در فضای استاندارد حکاکی یعنی روی بدنه و سمت راست گیره  بصورت پیش فرض دارا می باشد. در صورت عدم امکان حک در مکان مذکور با شما تماس گرفته خواهد شد جهت جانمایی.

فونت حک روی قلم:

در صورتی که اسم یا پیام شما فارسی ثبت شود حک ما با فونت فارسی نستعلیق و اگر انگلیسی ثبت شود با فونت انگلیسی شکسته طبق نمونه های زیر انجام خواهد شد.

رنگ حک:

لازم به توضیح است حکاکی روی قلم با لیزر صورت می گیردکه بوسیله دستگاه یک لایه سطحی از رنگ قلم سوزانده می شود و جنس فلز قلم را آشکار می کند. بدیهی است رنگ فلز (که غالبا طلایی یا نقره ای است) تعیین کننده رنگ حک می باشد. و ما امکان تغییر رنگ حک را نداریم و مسئولیتی در قبال اتظار رنگی خاص از جانب مشتریان نمی پذیریم.

حکاکی های خاص:

امکان حک اسم یا پیام بصورت پیش فرض فقط برای قلم در این سایت در نظر گرفته شده است که رایگان می باشد. اگر قصد حک لوگو و یا علامتی خاص روی قلم دارید و یا تمایل به حک روی جعبه قلم، جای خاصی روی قلم (متفاوت از جانمایی استاندارد در سمت راست گیره روی بدنه) و یا حک روی پلاک فلزیو یا حک روی سایر اقلام ارائه شده در سایت را دارید باید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا در خصوص امکان سنجی و هزینه آن هماهنگی به عمل آید.